
- Немає в наявності
- Код: 36233
Фланець під сухі тени для бойлера Gorenje \ Tiki 482979 (під анод М8)
845 ₴
+380 (67) 472-33-55
- +380 (50) 472-33-55
- +380 (63) 472-33-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фланець під сухі тени 482979 для бойлера Gorenje (під анод М8).
Зовнішній діаметр: 165мм.
Довжина трубок: 400мм.
Матеріал трубок: нержавіюча сталь.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина корпусу | 400 мм |
| Тип комплектуючого | Фланець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 160mm |
| Довжина трубок | 400mm |
| Тип товару | Запчастину |
- Ціна: 845 ₴




