
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 48331
Тен для бойлера 34013320000 Kawai 1300W (мідь) L=310mm фланець 64mm, 2 трубки (під анод M4)
565 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 472-33-55
- +380 (50) 472-33-55
- +380 (63) 472-33-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівальний елемент, ТЕН для водонагрівача (бойлера) 34013320000.
Мідний, 2 трубки, з кріпленням під анод M4.
Діаметр фланця: 64мм.
Потужність: 1300Вт.
Довжина: 310мм.
Виробник Kawai.
Виготовлений із міді, що дозволяє забезпечити ефективну передачу тепла та тривалий термін служби. Тен розміщується всередині бойлера та підключається до електричної мережі. Коли тен включається, він починає нагрівати воду, забезпечуючи комфортну температуру для використання в побутових цілях, таких як гаряча вода для душу, кухні та інших побутових потреб.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ТЕНа | відкриті ("мокриї") |
| Діаметр фланця | 64mm |
| Довжина ТЕНа | 310mm |
| Кількість трубок | 2 |
| Матеріал ТЕНа | мідь |
| Потужність | 1300W |
| Наявність анодного гнізда | Да |
| Наявність трубки під датчик | Да |
| Різьба під аод | M4 |
| Тип кріплення | на фланці |
| Форма ТЕНа | прямий |
- Ціна: 565 ₴




