
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 48332
Тен для бойлера 34013330000 Kawai 700W (мідь) L=240mm фланець 64mm (під анод M4)
465 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 472-33-55
- +380 (50) 472-33-55
- +380 (63) 472-33-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівальний елемент, ТЕН для водонагрівача (бойлера) 34013330000.
Мідний, з кріпленням під анод M4.
Діаметр фланця: 64мм.
Потужність: 700Вт.
Довжина: 240мм.
Виробник Kawai.
Виготовлений із міді, що дозволяє забезпечити ефективну передачу тепла та тривалий термін служби. Тен розміщується всередині бойлера та підключається до електричної мережі. Коли тен включається, він починає нагрівати воду, забезпечуючи комфортну температуру для використання в побутових цілях, таких як гаряча вода для душу, кухні та інших побутових потреб.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ТЕНа | відкриті ("мокриї") |
| Діаметр фланця | 64mm |
| Довжина ТЕНа | 240mm |
| Матеріал ТЕНа | мідь |
| Потужність | 700W |
| Наявність анодного гнізда | Да |
| Наявність трубки під датчик | Немає |
| Різьба під аод | M4 |
| Тип кріплення | на фланці |
| Форма ТЕНа | прямий |
- Ціна: 465 ₴




