
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 47109
Тен для бойлера з термостатом 1500W (мідний) L=265mm фланець 54mm 1 трубка під датчик
395 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 472-33-55
- +380 (63) 472-33-55
ТЕН для бойлера з термостатом.
Нагрівальний елемент, призначений для використання в бойлерах. Виготовлений з міді, що забезпечує ефективне і надійне нагрівання води. ТЕН оснащений термостатом, який контролює температуру води та запобігає перегріву.
Фланець є частиною ТЕНа і використовується для монтажу в бойлері. Він має одну трубку, призначену для установки датчика. Датчик, в свою чергу, дозволяє контролювати температуру води та регулювати роботу ТЕНа згідно з встановленими параметрами.
Такий пристрій ТЕНа з термостатом і фланцем з однією трубкою для датчика забезпечує надійний і точний контроль нагрівання води в бойлері, що дозволяє підтримувати комфортну і безпечну температуру.
Потужність: 1,5кВт.
Матеріал ТЕНа: мідь.
Довжина ТЕНа: 265мм.
Діаметр фланця: 54мм.
1 трубка під датчик.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ТЕНа | відкриті ("мокриї") |
| Діаметр фланця | 54mm |
| Довжина ТЕНа | 265mm |
| Матеріал ТЕНа | мідь |
| Потужність | 1500W |
| Особливості | 1 трубка під датчик |
| Тип кріплення | на фланці |
| Тип товару | Запчастину |
| Форма ТЕНа | прямий |
- Ціна: 395 ₴




