
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 47110
Тен для бойлера з термостатом 2000W (мідний) L=265mm фланець 54mm 1 трубка під датчик
405 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 472-33-55
- +380 (63) 472-33-55
Тен для бойлера з термостатом.
Нагрівальний елемент, призначений для використання у бойлерах. Виготовлений з міді, що забезпечує ефективне й надійне нагрівання води. ТЕН оснащений термостатом, який контролює температуру води й запобігає перегріву.
Фланець є частиною ТЕНа й використовується для монтажу у бойлері. Він має одну трубку, призначену для установки датчика. Датчик, в свою чергу, дозволяє контролювати температуру води й регулювати роботу ТЕНа відповідно до встановлених параметрів.
Такий пристрій ТЕНа з термостатом і фланцем з однією трубкою для датчика забезпечує надійний і точний контроль нагріву води в бойлері, що дозволяє підтримувати комфортну й безпечну температуру.
Потужність: 2кВт.
Матеріал ТЕНа: мідь.
Довжина ТЕНа: 265мм.
Діаметр фланця: 54мм.
1 трубка під датчик.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ТЕНа | відкриті ("мокриї") |
| Діаметр фланця | 54mm |
| Довжина ТЕНа | 265mm |
| Матеріал ТЕНа | мідь |
| Потужність | 2000W |
| Особливості | 1 трубка під датчик |
| Тип кріплення | на фланці |
| Тип товару | Запчастину |
| Форма ТЕНа | прямий |
- Ціна: 405 ₴




