
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09695
Терморегулятор для бойлера 5541912 30-85°С 250V 16A L=1090mm
195 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 472-33-55
- +380 (50) 472-33-55
- +380 (63) 472-33-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний терморегулятор (термостат) капілярний для бойлера (водонагрівача) 5541912.
Температурний режим: 30-85°С.
Довжина капіляра: 1090мм.
Напруга: 250В.
Сила струму: 16А.
З ручкою управління.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Термостат |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 250V |
| Сила струму | 16A |
| Температурний режим | 10-75°C |
| Тип товару | Термостат для бойлера Sanal і ручка керування для водонагрівачів WYF75B терморегулятори капілярні |
| Довжина капіляра | 1090mm |
| Найменування для друку (Китай) | Water Heater Thermostat 250V 16A L=1090mm |
- Ціна: 195 ₴


