
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 23072
Термостат 80°C + виходи на лампу для бойлера RECO
360 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 472-33-55
- +380 (50) 472-33-55
- +380 (63) 472-33-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний термостат (терморегулятор) 80°C для бойлера (водонагрівача). З контактами підключення контрольної лампи індикації роботи. Довжина стержня: 273мм. Параметри: 250В, 20A.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Довжина корпусу | 273 мм |
| Тип комплектуючого | Термостат |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 250V |
| Сила струму | 20A |
| Довжина стрижня | 273mm |
| Температурний режим | 80°C |
| Тип товару | Термостат до бойлера — терморегулятор до водонагрівача RECO 80 °C і виходи контакти на контрольну лампу |
- Ціна: 360 ₴




